2 września na placu przy siedzibie KGW w Urbanowicach (ul. Przejazdowa) odbędą się tegoroczne Dożynki Miejskie.
W tym dniu, o godz. 11, odprawiona zostanie uroczysta msza dożynkowa w urbanowickim kościele p.w. Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask. Następnie korowód dożynkowy przejdzie na plac przy ul. Przejazdowej. Tam, o godz. 13, nastąpi oficjalne otwarcie festynu, podczas którego wystąpią m.in. kabaret „Rak”, Mariusz Kalaga i duet Karo. Imprezę zakończy tradycyjna zabawa taneczna.
Foto: Eliza Madej/ARC

