Od 1 września na stacjach kolejowych: Tychy Zachodnie, Tychy Bielska, Tychy Grota Roweckiego i Tychy Lodowisko zostaną uruchomione automaty do sprzedaży biletów. Będzie w nich można zakupić wszystkie bilety jednorazowe MZK Tychy (bilety autobusowo-trolejbusowe oraz bilety pomarańczowe). Automaty będą czynne całą dobę.
Bilety z automatów będą różniły się szatą graficzną od standardowych biletów, będą również o 5 milimetrów dłuższe (wzory takich biletów można obejrzeć tutaj). W początkowej fazie będzie można je zakupić płacąc bilonem lub banknotami o wartości 10 zł.
Foto: Eliza Madej
Bilety z automatów będą różniły się szatą graficzną od standardowych biletów, będą również o 5 milimetrów dłuższe (wzory takich biletów można obejrzeć tutaj). W początkowej fazie będzie można je zakupić płacąc bilonem lub banknotami o wartości 10 zł.
Foto: Eliza Madej

