Wakacyjne ostatki

0
66

W weekend odbyły się dwa wakacyjne turnieju zorganizowano przez MOSiR Tychy.
W sobotę, 25 sierpnia na asfaltowym boisku OW Paprocany rozegrano Wakacyjny Turniej Amatorów w Koszykówce. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze, a co za tym idzie cały turniej, wygrało Golec Orkiestra. Drugie miejsca zajęły Dziabogi z Biedronki, trzecie Ciemna Strona Pomidora, czwarte Ewaluacja Statyczna, a piąte NBA Team.
Natomiast w niedzielę, 26 sierpnia na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim rozegrano Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, na starcie turnieju stawiły się cztery drużyny. W grupie starszej Digidongi pokonało Klapki Kubota 7:5 (5:2). Rozegrano również rzuty karne, w których Klapki Kubota wygrały 5:3. W grupie młodszej Polonia Tychy I mierzyła się z Polonią Tychy II. W pierwszym meczu „dwójka” wygrała 9:5, a w rewanżu „jedynka” zwyciężyła 7:4. Pierwszy zespół okazał się również dwukrotnie lepszy w konkursie rzutów karnych, wygrywając 2:1 i 3:1.
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a najlepsze nagrody rzeczowe. Turnieje zorganizował Dział Organizacji Imprez MOSiR Tychy.