Natalia Cisło, zawodniczka kobiecego zespołu piłki nożnej Polonia Tychy, rozpoczęła testy w pierwszoligowych Czarnych Gorzyce. Cisło jest wychowanką tyskiej drużyny.
Zawodniczka linii ataku Polonii trenowała już podczas obozu beniaminka Ekstraligi. Towarzyszyła jej inna tyszanka – Martyna Furczyk. Jednak na chwilę obecną tylko Cisło otrzymała zgodę na treningi w Gorzycach, mimo iż obie zawodniczki zrobiły spore wrażenie podczas obozu przygotowawczego.
Obie zawodniczki są wychowankami i podstawowymi zawodniczkami Polonii Tychy, która w zbliżającym się sezonie chce włączyć się do gry o awans do II ligi.
Do końca tygodnia powinna zapaść decyzja, czy Natalia Cisło zostanie wypożyczona do Czarnych Gorzyce. – Szansa awansu z III do I ligi jest dla Natalii sukcesem, ale też i ogromnym wyzwaniem. Jednak jest to ambitna zawodniczka i powinna sobie poradzić w wyższej lidze. Do końca tygodnia sprawa wypożyczenia powinna się wyjaśnić – mówi Dawid Kołodziejczyk, trener KKS Polonia Tychy.
Fot. Łukasz Sobala
Zawodniczka linii ataku Polonii trenowała już podczas obozu beniaminka Ekstraligi. Towarzyszyła jej inna tyszanka – Martyna Furczyk. Jednak na chwilę obecną tylko Cisło otrzymała zgodę na treningi w Gorzycach, mimo iż obie zawodniczki zrobiły spore wrażenie podczas obozu przygotowawczego.
Obie zawodniczki są wychowankami i podstawowymi zawodniczkami Polonii Tychy, która w zbliżającym się sezonie chce włączyć się do gry o awans do II ligi.
Do końca tygodnia powinna zapaść decyzja, czy Natalia Cisło zostanie wypożyczona do Czarnych Gorzyce. – Szansa awansu z III do I ligi jest dla Natalii sukcesem, ale też i ogromnym wyzwaniem. Jednak jest to ambitna zawodniczka i powinna sobie poradzić w wyższej lidze. Do końca tygodnia sprawa wypożyczenia powinna się wyjaśnić – mówi Dawid Kołodziejczyk, trener KKS Polonia Tychy.
Fot. Łukasz Sobala

