Pierwsze trzy tablice „Przepuść bus” zostały ustawione na tyskim rondzie Cassino. Jeżeli nowe rozwiązanie spotka się z uznaniem kierowców, znaki pojawią się w kolejnych punktach miasta.
Planuje się montaż tablic na rondach: Sublańskim, Polonia, Lwowskim, Skałka, Olimpijskim i Paprocańskim, a także na skrzyżowaniu ul. Grota – Roweckiego z al. Niepodległości
Przypominamy, że oznakowanie to ma charakter grzecznościowy. Oznacza, że kierowcy jeżdżący po tyskich drogach mogą, choć nie muszą przepuścić przed skrzyżowaniem autobus czy trolejbus. Nie będą za to groziły żadne mandaty.
Infografika: Sylwia Witman
Planuje się montaż tablic na rondach: Sublańskim, Polonia, Lwowskim, Skałka, Olimpijskim i Paprocańskim, a także na skrzyżowaniu ul. Grota – Roweckiego z al. Niepodległości
Przypominamy, że oznakowanie to ma charakter grzecznościowy. Oznacza, że kierowcy jeżdżący po tyskich drogach mogą, choć nie muszą przepuścić przed skrzyżowaniem autobus czy trolejbus. Nie będą za to groziły żadne mandaty.
Infografika: Sylwia Witman

