Hokeiści GKS Tychy w poniedziałek rozpoczęli drugi etap przygotowań do sezonu. Pierwszy mecz sparingowy tyszanie zagrają z mistrzem Białorusi – Metalurgiem Żłobin.
Tyszanie przez maj i czerwiec pracowali nad wytrzymałością i siłą, po czym udali się na trzytygodniowe urlopy. Do treningów wrócili w poniedziałek (23.07.), kiedy to odbyli trening „na sucho”. Teraz podopieczni Jana Vodili już trenują na lodzie, a w najbliższą środę rozegrają pierwszy mecz sparingowy.
Rywalem GKS Tychy będzie zespół mistrza Białorusi – Metalurg Żłobin. Spotkanie będzie pierwszym sprawdzianem przed startem rozgrywek, które tyszanie zainaugurują meczem z JKH GKS Jastrzębie (7.09.).
Mecz z Metalurgiem odbędzie się w środę (1.08.) na tyskim lodowisku o godz. 18. Wstęp na mecz jest wolny, a otwarta będzie trybuna od ul. de Gaulle’a.
Foto: Eliza Madej/ARC
Tyszanie przez maj i czerwiec pracowali nad wytrzymałością i siłą, po czym udali się na trzytygodniowe urlopy. Do treningów wrócili w poniedziałek (23.07.), kiedy to odbyli trening „na sucho”. Teraz podopieczni Jana Vodili już trenują na lodzie, a w najbliższą środę rozegrają pierwszy mecz sparingowy.
Rywalem GKS Tychy będzie zespół mistrza Białorusi – Metalurg Żłobin. Spotkanie będzie pierwszym sprawdzianem przed startem rozgrywek, które tyszanie zainaugurują meczem z JKH GKS Jastrzębie (7.09.).
Mecz z Metalurgiem odbędzie się w środę (1.08.) na tyskim lodowisku o godz. 18. Wstęp na mecz jest wolny, a otwarta będzie trybuna od ul. de Gaulle’a.
Foto: Eliza Madej/ARC

