Podczas Święta Czekolady (22.07) odbyła się prezentacja drużyn GKS Tychy. Na scenie pojawili się koszykarze, hokeiści i piłkarze.
Jako pierwsi przywitali się z publicznością koszykarze GKS Tychy, którzy mają za sobą kapitalny sezon w III lidze. Podopieczni Tomasza Jagiełki nie przegrali ani jednego spotkania, pewnie awansując do II ligi.
– Najlepszą reklamą koszykówki jest fakt, że nie przegraliśmy meczu w poprzednim sezonie. Teraz mamy młody zespół, ale wzmocniony doświadczonymi zawodnikami. Emocji i walki na pewno nie zabraknie, dlatego tym bardziej zachęcamy do chodzenia na mecze – mówił Paweł Olczak, kapitan zespołu.
Tyszanie przygotowania do sezonu rozpoczną 1 sierpnia, dlatego też nie wszyscy zawodnicy mieli okazję pokazać się tyszanom. Rozgrywki II ligi ruszają na początku października.
Więcej emocji towarzyszyło prezentacji hokeistów. Większość z nich tyskim kibicom jest dobrze znana, jednak pojawiło się też kilka nowych twarzy. – Chcemy sprawić wszystkim widzom wiele radości – powiedział na scenie trener Jan Vodila. – Mam nadzieję, że będzie to dobry sezon, mistrzowski sezon.
Tyszanie rozpoczęli już przygotowania. Nowy sezon rozpoczną wyjazdowym meczem z JKH GKS Jastrzębie 7 września.
Na deser organizatorzy – Miejskie Centrum Kultury i Spółka Tyski Sport – zostawili piłkarzy, którzy przygotowują się do pierwszoligowego sezonu. Tyszanie mieli okazję poznać zawodników, dzięki którym tyski zespół po 18 latach wraca do I ligi. Nastąpiła też prezentacja nowych twarzy w zespole Piotra Mandrysza.
– Taka prezentacja jest dobrym pomysłem, bo dotrze do większej liczby osób. Także czas jest idealny, bo udało nam się wywalczyć historyczny dla miasta i klubu awans do I ligi. Mam nadzieję, że to wpłynie na frekwencję, bo w końcu gra się dla kibiców – mówił Mateusz Wawoczny, jeden z najmłodszych zawodników.
Organizatorzy przygotowali też mobilne boisko, na którym toczyły się mecze piłkarskie, a także stoisko z pamiątkami. Natomiast kibice GKS Tychy rozdawali ulotki z terminarzem spotkań piłkarskich.
Fot. Eliza Madej
Jako pierwsi przywitali się z publicznością koszykarze GKS Tychy, którzy mają za sobą kapitalny sezon w III lidze. Podopieczni Tomasza Jagiełki nie przegrali ani jednego spotkania, pewnie awansując do II ligi.
– Najlepszą reklamą koszykówki jest fakt, że nie przegraliśmy meczu w poprzednim sezonie. Teraz mamy młody zespół, ale wzmocniony doświadczonymi zawodnikami. Emocji i walki na pewno nie zabraknie, dlatego tym bardziej zachęcamy do chodzenia na mecze – mówił Paweł Olczak, kapitan zespołu.
Tyszanie przygotowania do sezonu rozpoczną 1 sierpnia, dlatego też nie wszyscy zawodnicy mieli okazję pokazać się tyszanom. Rozgrywki II ligi ruszają na początku października.
Więcej emocji towarzyszyło prezentacji hokeistów. Większość z nich tyskim kibicom jest dobrze znana, jednak pojawiło się też kilka nowych twarzy. – Chcemy sprawić wszystkim widzom wiele radości – powiedział na scenie trener Jan Vodila. – Mam nadzieję, że będzie to dobry sezon, mistrzowski sezon.
Tyszanie rozpoczęli już przygotowania. Nowy sezon rozpoczną wyjazdowym meczem z JKH GKS Jastrzębie 7 września.
Na deser organizatorzy – Miejskie Centrum Kultury i Spółka Tyski Sport – zostawili piłkarzy, którzy przygotowują się do pierwszoligowego sezonu. Tyszanie mieli okazję poznać zawodników, dzięki którym tyski zespół po 18 latach wraca do I ligi. Nastąpiła też prezentacja nowych twarzy w zespole Piotra Mandrysza.
– Taka prezentacja jest dobrym pomysłem, bo dotrze do większej liczby osób. Także czas jest idealny, bo udało nam się wywalczyć historyczny dla miasta i klubu awans do I ligi. Mam nadzieję, że to wpłynie na frekwencję, bo w końcu gra się dla kibiców – mówił Mateusz Wawoczny, jeden z najmłodszych zawodników.
Organizatorzy przygotowali też mobilne boisko, na którym toczyły się mecze piłkarskie, a także stoisko z pamiątkami. Natomiast kibice GKS Tychy rozdawali ulotki z terminarzem spotkań piłkarskich.
Fot. Eliza Madej

