Dzisiaj w Paprocanach odbyło się spotkanie młodych hokeistów MOSM Tychy z Prezydentem Miasta Tychy Andrzejem Dziubą. Okoliczności były bardzo miłe, bowiem dwa tyskie zespoły mogą się pochwalić medalami mistrzostw Polski.
Marzec był niezwykle udanym miesiącem dla tyskiego hokeja młodzieżowego. W pierwszej kolejności ogromny sukces stał się udziałem żaków starszych, którzy zwyciężyli w Turnieju Międzywojewódzkim i sięgnęli po mistrzostwo Polski. Kilka dni później drużyna grająca w Centralnej Lidze Juniorów zdobyła tytuł wicemistrzowski.
– Ogromnie cieszę się i gratuluję wielkich sukcesów. W Tychach mocno stawiamy na sport i wszyscy trzymamy kciuki za naszych hokeistów. Mam nadzieję, że za parę lat będziecie stanowić o sile GKS Tychy – mówił prezydent Andrzej Dziuba, który razem z dyrektorem MOSiR Marcinem Staniczkiem wręczył każdemu zawodnikowi pamiątkowy krążek. Wyróżnieni zostali również trenerzy drużyn – Janusz Kwiatkowski (juniorzy) oraz Dariusz Garbocz i Krzysztof Majkowski (żaki starsze).
Spotkanie odbyło się dzięki życzliwości Przystani „Zremb”, a sukces młodych mistrzów jeszcze bardziej osłodziła Cukiernia „Fabian”.
fot. M. Rus
Marzec był niezwykle udanym miesiącem dla tyskiego hokeja młodzieżowego. W pierwszej kolejności ogromny sukces stał się udziałem żaków starszych, którzy zwyciężyli w Turnieju Międzywojewódzkim i sięgnęli po mistrzostwo Polski. Kilka dni później drużyna grająca w Centralnej Lidze Juniorów zdobyła tytuł wicemistrzowski.
– Ogromnie cieszę się i gratuluję wielkich sukcesów. W Tychach mocno stawiamy na sport i wszyscy trzymamy kciuki za naszych hokeistów. Mam nadzieję, że za parę lat będziecie stanowić o sile GKS Tychy – mówił prezydent Andrzej Dziuba, który razem z dyrektorem MOSiR Marcinem Staniczkiem wręczył każdemu zawodnikowi pamiątkowy krążek. Wyróżnieni zostali również trenerzy drużyn – Janusz Kwiatkowski (juniorzy) oraz Dariusz Garbocz i Krzysztof Majkowski (żaki starsze).
Spotkanie odbyło się dzięki życzliwości Przystani „Zremb”, a sukces młodych mistrzów jeszcze bardziej osłodziła Cukiernia „Fabian”.
fot. M. Rus

