Miniony weekend przyniósł medalowe trofea tyskim kajakarzom i pięściarzom.
Z udziałem 600 kajakarzy z całej Polski rozegrano Długodystansowe Mistrzostwa Polski na 10 km. Podopieczni Sylwii i Marka Stannych zdobyli trzy medale. Znakomitą formą błysnęła Paulina Noga, która sięgnęła złoty medal. Trzy brązowe medale przywieźli kajakarze – Sebastian Miernik zdobył krążek w jedynce i razem z Szymonem Mielnikiem w dwójce.
W Myszkowie rozegrano 36. Międzynarodowy Turniej Bokserski o „Czarne Diamenty”. Wzięło w nim udział ponad 60 zawodników z Ukrainy, Kosowa, Niemiec i Polski. Bardzo dobrze w imprezie spisał się zawodnik MOSM Tychy Dawid Białas, który zdobył złoty medal. W półfinale, podopieczny Ryszarda Dziopy, pokonał niemieckiego pięściarza przez poddanie w II rundzie, natomiast w finale wypunktował Łukasza Wiktóra z Rushh Kielce.
Z kolei jego brat Szymon Białas wrócił z międzynarodowego turnieju w Hamburgu, gdzie uplasował się na drugiej pozycji.
Na zdjęciu – numerem 290 (w środku) mknie do mety Paulina Noga.
Eliza Madej
Z udziałem 600 kajakarzy z całej Polski rozegrano Długodystansowe Mistrzostwa Polski na 10 km. Podopieczni Sylwii i Marka Stannych zdobyli trzy medale. Znakomitą formą błysnęła Paulina Noga, która sięgnęła złoty medal. Trzy brązowe medale przywieźli kajakarze – Sebastian Miernik zdobył krążek w jedynce i razem z Szymonem Mielnikiem w dwójce.
W Myszkowie rozegrano 36. Międzynarodowy Turniej Bokserski o „Czarne Diamenty”. Wzięło w nim udział ponad 60 zawodników z Ukrainy, Kosowa, Niemiec i Polski. Bardzo dobrze w imprezie spisał się zawodnik MOSM Tychy Dawid Białas, który zdobył złoty medal. W półfinale, podopieczny Ryszarda Dziopy, pokonał niemieckiego pięściarza przez poddanie w II rundzie, natomiast w finale wypunktował Łukasza Wiktóra z Rushh Kielce.
Z kolei jego brat Szymon Białas wrócił z międzynarodowego turnieju w Hamburgu, gdzie uplasował się na drugiej pozycji.
Na zdjęciu – numerem 290 (w środku) mknie do mety Paulina Noga.
Eliza Madej

