Rozgrywki Deichmanna zakończone

0
143
W sobotę i niedzielę zakończono w naszym mieście rozgrywki Deichmann Mini Mistrzostw Europy 2012. Po ośmiu tygodniach rozgrywek, w których wzięły udział 23 zespoły w kategorii 7-9 lat oraz 12 zespołów w kategorii 10-11 lat mamy zwycięzców. W kategorii młodszej triumfowała Holandia (Siódemka), która pokonała w Finale Grecję (Pszczyna) a w kategorii starszej Szwecja (Rozwój Katowice) pokonując w finale Francję (Sprint Katowice). Obie ekipy wyjadą na fianł finałów do Trzebnicy już w najbliższy piątek, gdzie będą reprezentować nasze miasto w ogólnopolskim finale.
O najlepszą ekipę tegorocznych rozgrywek powalczy 40 zespołów z 20 Polskich miast. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wyjazd do Marcina Wasilewskiego i Ebiego Smolarka. Rozlosowane będą również wyjazdy min do Barcelony.
Drużynom reprezentującym nasze miasto gratulujemy i życzymy powodzenia.
Imprezę od 6 lat organizuje w Tychach Stowarzyszenie Kochamy Sport z Wrocławia przy udziale PUKKS Chrzciciel Tychy, APN GKS Tychy. Partnerem rozgrywek był MOSiR Tychy.