Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na „Niedzielę ze zdrowiem”, która odbędzie się dzisiaj, 10 czerwca, na Placu Baczyńskiego.
Od godz. 14.00 będzie można bezpłatnie zmierzyć poziom cukru i ciśnienia tętniczego, skorzystać z plenerowej konsultacji lekarskiej, odwiedzić stanowiska ze zdrową żywnością i wziąć udział w pokazie ratownictwa medycznego.
Organizatorzy przygotowali również atrakcje artystyczne. Na scenie wystąpią młodzi muzycy z tyskiej szkoły muzycznej, zespoły działające w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1, a na zakończenie największe przeboje legendarnej szwedzkiej grupy przypomni zespół „ABBA FAMILY”.

