Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na „Niedzielę ze zdrowiem”, która odbędzie się 10 czerwca na Placu Baczyńskiego.
Od godz. 14.00 będzie można bezpłatnie zmierzyć poziom cukru i ciśnienia tętniczego, skorzystać z plenerowej konsultacji lekarskiej, odwiedzić stanowiska ze zdrową żywnością i wziąć udział w pokazie ratownictwa medycznego.
Organizatorzy przygotowali również atrakcje artystyczne. Na scenie wystąpią młodzi muzycy z tyskiej szkoły muzycznej, zespoły działające w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1, a na zakończenie największe przeboje legendarnej szwedzkiej grupy przypomni zespół „ABBA FAMILY”.

