Dzień Dziecka z UKS GKS

0
36
Z okazji Dnia Dziecka UKS GKS zorganizował turniej piłki nożnej, odbyła się także kursokonferencja szkoleniowa dla trenerów, w której wzięło udział prawie 50 trenerów.
– Zazwyczaj na konferencjach trenerzy słuchają wykładów, teraz musieli również uczestniczyć w części praktycznej – trenować, poznając różne nowinki. Były to bardziej warsztaty niż kursokonferencja – powiedział Dariusz Bajorek z UKS GKS.
Podczas drugiego dnia imprezy odbył się turniej piłki nożnej, w którym zwyciężyła Polonia Bytom, wyprzedzając GKS Katowice oraz MFK Karvinia. Młodzi zawodnicy UKS GKS zajęli 9. i 11. miejsce. W zawodach wystartowało 15 zespołów – ponad 200 zawodników. Dwudniowa impreza organizowana była pod patronatem prezydenta Andrzeja Dziuby przez UKS GKS Tychy przy współpracy ze Stowarzyszeniem Sportowe Tychy, Stowarzyszeniem GKS Tychy, Stowarzyszeniem Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan”, grupą ULTRAS TNG ’03, Spółką Tyski Sport S.A. SłaB