Reprezentacja Czech zwyciężyła w II Mistrzostwach Europy Prezydentów i Burmistrzów w Piłce Nożnej, które od 15 do 18 maja rozgrywane były w naszym mieście. Dzisiaj w wielkim finale Czesi pokonali Słowaków 4:1. Trzecie miejsce wywalczyli Włosi.
Przypomnijmy, o Mistrzostwo Europy walczyło 10 drużyn z: Polski (dwa zespoły), Czech, Ukrainy, Włoch, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Austrii i Południowego Tyrolu.
Klasyfikacja końcowa wygląda następująco: 1. Czechy, 2. Słowacja, 3. Włochy, 4. Niemcy, 5. Polska I, 6. Ukraina, 7. Słowenia, 8. Austria, 9. Polska II,10. Południowy Tyrol.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wielkiego finału i wręczenia medali.
Fot. M. Giel
Przypomnijmy, o Mistrzostwo Europy walczyło 10 drużyn z: Polski (dwa zespoły), Czech, Ukrainy, Włoch, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Austrii i Południowego Tyrolu.
Klasyfikacja końcowa wygląda następująco: 1. Czechy, 2. Słowacja, 3. Włochy, 4. Niemcy, 5. Polska I, 6. Ukraina, 7. Słowenia, 8. Austria, 9. Polska II,10. Południowy Tyrol.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wielkiego finału i wręczenia medali.
Fot. M. Giel

