Jutro, 19.05., piłkarze GKS Tychy rozegrają ostatni domowy mecz w sezonie 2011/12. O godz. 17 na Stadionie Miejskim w Jaworznie podejmować będą Raków Częstochowa. Nie wykluczone, że właśnie jutro tyszanie świętować będą awans do I ligi!
Działacze spółki Tyski Sport S.A. przygotowali na to spotkanie bezpłatne wejściówki dla kibiców. Będą one wydawane w dniu meczu w godz. 12-15:30 w dolnej kasie Stadionu Zimowego. Wyjazd na mecz zaplanowany jest na 15.45 – zbiórka przy lodowisku. Koszt przejazdu specjalnym autobusem 10 zł. Przy odbiorze biletu i wejściu na stadion trzeba obowiązkowo posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem oraz numerem PESEL. Jedna osoba może odebrać tylko jeden bilet.
A tych, którzy nie mogą pojechać do Jaworzna, zapraszamy na bezpośrednią transmisję z meczu na portalu tychy.pl.
Fot. Łukasz Sobala
Działacze spółki Tyski Sport S.A. przygotowali na to spotkanie bezpłatne wejściówki dla kibiców. Będą one wydawane w dniu meczu w godz. 12-15:30 w dolnej kasie Stadionu Zimowego. Wyjazd na mecz zaplanowany jest na 15.45 – zbiórka przy lodowisku. Koszt przejazdu specjalnym autobusem 10 zł. Przy odbiorze biletu i wejściu na stadion trzeba obowiązkowo posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem oraz numerem PESEL. Jedna osoba może odebrać tylko jeden bilet.
A tych, którzy nie mogą pojechać do Jaworzna, zapraszamy na bezpośrednią transmisję z meczu na portalu tychy.pl.
Fot. Łukasz Sobala

