Drużyna OCS-1 Tychy wygrała Wiosenny Turniej Amatorów w Siatkówce, który w dniach 5-6 maja odbył się w tyskiej Hali Sportowej. W finale turnieju OCS-1 pokonało Torpedo Tychy 3:1 (18:25; 25:22; 25:20; 25:15).
Trzecie miejsce zajęła Drużyna Pierścienia, która wygrała z Arkadią Tychy 3:2 (25:23; 25:23; 22:25; 15:25; 15:13).
W rozgrywkach zorganizowanych przez MOSiR Tychy wzięło udział 14 drużyn i prawie 120 zawodników.
fot. M. Giel
Trzecie miejsce zajęła Drużyna Pierścienia, która wygrała z Arkadią Tychy 3:2 (25:23; 25:23; 22:25; 15:25; 15:13).
W rozgrywkach zorganizowanych przez MOSiR Tychy wzięło udział 14 drużyn i prawie 120 zawodników.
fot. M. Giel

