Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj w jednym z budynków przy ul. Urbanowckiej. Jak nas poinformował rzecznik KMP w Tychach, około godz. 10, na skutek wybuchu pieca węglowego, śmierć poniosła 67-letnia kobieta. W chwili wybuchu kobieta była sama w domu, po godz. 10 przyjechał do niej syn i właśnie on powiadomił o wypadku.
Na miejscu jest policja i prokurator. Trwa ustalanie przyczyn wybuchu.

