Aresztowani za narkotyki

0
53

Wczoraj tyscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwie osoby, które posiadały amfetaminę i haszysz. Do aresztowania doszło ok. godz. 12.30 w Tychach, przy ul. Targiela.
Zatrzymani to dwudziestokilkuletni mężczyźni, mieszkańcy miasta Tychy. Funkcjonariusze zatrzymali ich w trakcie realizacji pracy operacyjnej. W mieszkaniu jednego z nich zabezpieczono narkotyki.
Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.