Fundacja „Cicha Nadzieja”, działająca przy Szpitalu Miejskim w Tychach oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zapraszają dzisiaj, 20 marca, o godz. 15, na wykład „Profilaktyka kardiologiczna na co dzień”.
Prelekcja odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Tychy. Wykład poprowadzi lekarz medycyny Bolesław Lisikiewicz oraz dietetyk Teresa Kudlicka – pracownicy Szpitala Miejskiego w Tychach. Podczas godzinnego spotkania zwrócą uwagę na najważniejsze aspekty związane z profilaktyką kardiologiczną (zapobieganie chorobom, leczenie, odżywianie, choroba w wieku dojrzałym, komfort życia z chorobą).
Jak przekonują organizatorzy, spotkanie skierowane jest głównie do seniorów, jednak poruszane kwestie zainteresują osoby w każdym wieku. Wstęp wolny.
Warto wspomnieć, że wykład kardiologiczny rozpoczyna serię prelekcji profilaktycznych – kolejny o tematyce urologicznej planowany jest na pierwszą połowę kwietnia.
Prelekcja odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Tychy. Wykład poprowadzi lekarz medycyny Bolesław Lisikiewicz oraz dietetyk Teresa Kudlicka – pracownicy Szpitala Miejskiego w Tychach. Podczas godzinnego spotkania zwrócą uwagę na najważniejsze aspekty związane z profilaktyką kardiologiczną (zapobieganie chorobom, leczenie, odżywianie, choroba w wieku dojrzałym, komfort życia z chorobą).
Jak przekonują organizatorzy, spotkanie skierowane jest głównie do seniorów, jednak poruszane kwestie zainteresują osoby w każdym wieku. Wstęp wolny.
Warto wspomnieć, że wykład kardiologiczny rozpoczyna serię prelekcji profilaktycznych – kolejny o tematyce urologicznej planowany jest na pierwszą połowę kwietnia.

