Z wizytą u prezydenta

0
117

Dwudziestu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 35 odwiedziło wczoraj, 28 lutego, prezydenta Tychów Andrzeja Dziubę.
Co roku zabieram dzieci do Urzędu Miasta, oglądamy salę Rady Miasta, Urząd Stanu Cywilnego, ale największe emocje budzi spotkanie z prezydentem miasta – mówi Ewa Habryka nauczycielka w Szkole Podstawowej nr. 35.
Taka wizyta to doskonały sposób na poznanie najważniejszej instytucji w mieście.
Fot. Materiały Prasowe UM Tychy