Unihokej: Wysoka przegrana

0
94

Wysoką porażką unihokeistów Jadberga Pionier Tychy zakończył się pierwszy mecz półfinałowy play off z Szarotką Nowy Targ. Tyszanie przegrali 3:15.
Niespodzianki nie było – w dzisiejszym meczu, rozegranym w hali przy ul. Borowej, od pierwszych minut dominowała Szarotka – najbardziej utytułowany polski zespół unihokejowy. Ale spotkanie zaczęło się obiecująco dla tyszan, bo prowadzenie uzyskali gospodarze – w 5,39 min. gola zdobył Marcin Szydłowski. Jednak odpowiedź rywali była natychmiastowa – pół minuty później wyrównali, a potem strzelili kolejno sześć goli.  W drugiej tercji tyszanie zmniejszyli rozmiary porażki, a dwa gole zdobyli Mariusz Kolanowski i  ponownie Szydłowski. Po dwóch tercjach Szarotka prowadzia jednak 10:3, a w trzeciej tercji zdobyła jeszcze pięć goli.
Jadberg Pionier Tychy – Szarotka Nowy Targ 3:15 (1:4, 2:6, 0:5).
Jadberg Pionier: Wójcikowski/Piechociński – Carina, Krzysteczko, Kozioł, Kolanowski, Diaków – Puk, Michna, Kozic, Biesiada, Sajewicz – Stolecki, Jadamus, Pacura, Jakubiec, Szydłowski.
Rewanżowy mecz jutro o godz. 14, w hali Gimnazjum nr 3 przy ul. Borowej 123.
Foto :Eliza Madej