Wycinka drzew przy stadionie

0
104
Na terenie przeznaczonym pod budowę Stadonu Miejskiego trwa wycinka krzewów i stu siedemdziesięciu siedmiu drzew.
Chociaż przetarg na modernizację stadionu nie został jeszcze zakończony, ze względu na ochronę środowiska, drzewa trzeba było wyciąć już teraz.
– Jest to związane z rozpoczynającym się 1  marca okresem lęgowym ptaków. Prace musimy zatem zakończyć jeszcze w tym miesiącu – powiedział Marek Ryguła, dyrektor ds. inwestycji i eksploatacji spółki Tyski Sport S.A.
Przypomnijmy, iż otwarcie ofert przetargowych ma nastąpić 19 marca. Po rozstrzygnięciu przetargu, wyłoniony wykonawca będzie miał 20 miesięcy na realizację inwestycji.