W pierwszym meczu play off Ekstraligi unihokeja Jadberg Pionier Tychy pokonał w dogrywce Ósemkę Wejherowo 6:5. Decydującego gola zdobył Marcin Kozic.
– Mimo wygranej, był to dość przeciętny mecz w naszym wykonaniu – powiedział grający trener Grzegorz Diaków. – Ostatnio rozgrywaliśmy lepsze spotkania i miałem nadzieję, że w play off będzie podobnie. Można być zadowolonym właściwie tylko z drugiej tercji, bo w pierwszej drużyna zagrała słabo, a w trzeciej zawodnicy chyba uwierzyli, że już wygrali spotkanie. Ale liczy się wygrana i cel udało się osiągnąć. Za dwa tygodnie czeka nas rewanż w Wejherowie i ewentualnie trzeci mecz na parkiecie gospodarzy. Na tym etapie gra się dwóch zwycięstw.
Jadberg Pionier Tychy – Ósemka Wejherowo 6:5 (0:1, 5:3, 0:1, d. 1:0). Bramki: Kolanowski 2, Diaków, Carina, Biesiada i w dogrywce Kozic.
Foto: Eliza Madej
– Mimo wygranej, był to dość przeciętny mecz w naszym wykonaniu – powiedział grający trener Grzegorz Diaków. – Ostatnio rozgrywaliśmy lepsze spotkania i miałem nadzieję, że w play off będzie podobnie. Można być zadowolonym właściwie tylko z drugiej tercji, bo w pierwszej drużyna zagrała słabo, a w trzeciej zawodnicy chyba uwierzyli, że już wygrali spotkanie. Ale liczy się wygrana i cel udało się osiągnąć. Za dwa tygodnie czeka nas rewanż w Wejherowie i ewentualnie trzeci mecz na parkiecie gospodarzy. Na tym etapie gra się dwóch zwycięstw.
Jadberg Pionier Tychy – Ósemka Wejherowo 6:5 (0:1, 5:3, 0:1, d. 1:0). Bramki: Kolanowski 2, Diaków, Carina, Biesiada i w dogrywce Kozic.
Foto: Eliza Madej

