Tychy.pl http://www.tychy.pl Dobre Miejsce, portal miasta Tychy Sun, 18 Mar 2018 18:51:09 +0000 pl-PL hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.5.2 MŚ do lat 20 w Polsce! Czy także w Tychach? http://www.tychy.pl/2018/03/18/ms-lat-20-w-polsce-czy-takze-w-tychach/ http://www.tychy.pl/2018/03/18/ms-lat-20-w-polsce-czy-takze-w-tychach/#comments Sun, 18 Mar 2018 18:51:09 +0000 Wojciech Wieczorek http://www.tychy.pl/?p=54069 Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej udało się pozyskać dla naszego kraju kolejną wielką imprezę piłkarską – tym razem nie o europejskim, a globalnym zasięgu. Decyzją FIFA, przyszłoroczne mistrzostwa świata do lat 20 rozegrane zostaną właśnie w Polsce! – To dowód wielkiego zaufania, jakim obdarzyła nas największa organizacja futbolowa na świecie. Jesteśmy dla całej społeczności piłkarskiej na naszym globie wiarygodnym i sprawdzonym partnerem. Po zorganizowanych przez nas finałach UEFA Euro 2012, UEFA EURO U21 Polska 2017, finale Ligi Europy w 2015 roku czas na kolejny sprawdzian, któremu jako federacja i kraj podołamy. Tym bardziej, że finały te od będą się w roku stulecia powstania Polskiego Związku Piłki Nożnej – powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej udało się pozyskać dla naszego kraju kolejną wielką imprezę piłkarską – tym razem nie o europejskim, a globalnym zasięgu. Decyzją FIFA, przyszłoroczne mistrzostwa świata do lat 20 rozegrane zostaną właśnie w Polsce!

– To dowód wielkiego zaufania, jakim obdarzyła nas największa organizacja futbolowa na świecie. Jesteśmy dla całej społeczności piłkarskiej na naszym globie wiarygodnym i sprawdzonym partnerem. Po zorganizowanych przez nas finałach UEFA Euro 2012, UEFA EURO U21 Polska 2017, finale Ligi Europy w 2015 roku czas na kolejny sprawdzian, któremu jako federacja i kraj podołamy. Tym bardziej, że finały te od będą się w roku stulecia powstania Polskiego Związku Piłki Nożnej – powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.

W Tychach mówiło się, że w przypadku powierzenia Polsce organizacji turnieju U-20, nasze miasto aplikować będzie do bycia jednym z miast-gospodarzy mistrzostw. Po doskonałych ocenach, jakie Tychy zebrały po ubiegłorocznych UEFA EURO U-21, wydaje się, że są szanse, by do miasta ponownie zawitała wielka sportowa impreza!

Foto: www.pzpn.pl

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/18/ms-lat-20-w-polsce-czy-takze-w-tychach/feed/ 0
GKS w finale. Znów gramy o złoto! http://www.tychy.pl/2018/03/18/gks-w-finale-znow-gramy-o-zloto/ http://www.tychy.pl/2018/03/18/gks-w-finale-znow-gramy-o-zloto/#comments Sun, 18 Mar 2018 18:10:58 +0000 Leszek Sobieraj http://www.tychy.pl/?p=54060 W piątym meczu półfinału PHL GKS Tychy pokonał Tatryski Podhale Nowy Targ 6:4 i  po raz piąty z rzędu zagra w finale play-off.  Tyszanie wygrali całą serię  4:1. O losach meczu przesądziła pierwsza tercja, wygrana przez tyszan 5:1. Podopieczni Andreja Gusowa czekają teraz na finałowego rywala. W poniedziałek 19.03 w kolejnym meczu zmierzą się Tauron GKS KH Katowice - Comarch Cracovia. W tej rozgrywce 3:1 prowadzi GKS KH Katowice.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
W piątym meczu półfinału PHL GKS Tychy pokonał Tatryski Podhale Nowy Targ 6:4 i  po raz piąty z rzędu zagra w finale play-off.  Tyszanie wygrali całą serię  4:1. O losach meczu przesądziła pierwsza tercja, wygrana przez tyszan 5:1.

Podopieczni Andreja Gusowa czekają teraz na finałowego rywala. W poniedziałek 19.03 w kolejnym meczu zmierzą się Tauron GKS KH Katowice - Comarch Cracovia. W tej rozgrywce 3:1 prowadzi GKS KH Katowice.

 

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 6:4 (5:1, 1:1, 0:2).

0:1 Elvijs Biezais (5) 5/4

1:1 Filip Komorski – Michał Kotlorz- Adam Bagiński (7)

2:1 Mateusz Gościński – Jarosław Rzeszutko – Joonas Huovinen (15)

3:1 Bartłomiej Pociecha – Michael Cichy (16) 5/4

4:1 Mateusz Bryk – Joonas Huovinen – Adam Bagiński (18) 5/4

5:1 Joonas Huovinen – Mateusz Bryk – Jarosław Rzeszutko (19)

6:1 Gleb Klimenko – Filip Komorski – Adam Bagiński (23)

6:2 Sergey Ogorodnikov – Marcin Kolusz – Dmitri Samarin (40) 5/4

6:3 Jarosław Różański – Damian Tomasik – Mateusz Michalski (46)

6:4 Łukasz Siuty – Mateusz Michalski (50) 4/5

GKS Tychy: Murray, (Lewartowski); Pociecha, Ciura, Woźnica, Galant, Kogut; Bryk, Górny, Gościński, Rzeszutko, Huovinen; Kotlorz, Kolarz, Bepierszcz, Cichy, Szczechura; Mentsiuk, Witecki, Klimenko, Komorski, Bagiński.

 

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/18/gks-w-finale-znow-gramy-o-zloto/feed/ 0
Atomówki GKS Tychy na podium mistrzostw Polski http://www.tychy.pl/2018/03/18/atomowki-gks-tychy-na-podium-mistrzostw-polski/ http://www.tychy.pl/2018/03/18/atomowki-gks-tychy-na-podium-mistrzostw-polski/#comments Sun, 18 Mar 2018 14:48:08 +0000 Leszek Sobieraj http://www.tychy.pl/?p=54055 Atomówki GKS Tychy wygrały 3:2 w drugim meczu z Naprzodem Janów (pierwsze spotkanie 2:1)  i sięgnęły po brązowy medal mistrzostw Polski. Tym samym nasze zawodniczki powtórzyły sukces sprzed roku. W pierwszej tercji rewanżowego spotkania w Janowie sporo było walki i determinacji, ale też chaosu i nerwowości w grze obu zespołów. Gole nie padły, natomiast w drugiej odsłonie tyszanki przejęły inicjatywę. Problem w tym, że choć stwarzały sytuacje, zawodziła skuteczność. Agnieszka Dziedzioch dwukrotnie znalazła się w sytuacji sam na sam z bramkarką Janowa, a w 30 min. po jej uderzeniu krążek trafił w słupek. Niestety, 7 minut później na ławkę kar zjechała Karolina Churas i zawodniczki Naprzodu zdobyły prowadzenie.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
Atomówki GKS Tychy wygrały 3:2 w drugim meczu z Naprzodem Janów (pierwsze spotkanie 2:1)  i sięgnęły po brązowy medal mistrzostw Polski. Tym samym nasze zawodniczki powtórzyły sukces sprzed roku.

W pierwszej tercji rewanżowego spotkania w Janowie sporo było walki i determinacji, ale też chaosu i nerwowości w grze obu zespołów. Gole nie padły, natomiast w drugiej odsłonie tyszanki przejęły inicjatywę. Problem w tym, że choć stwarzały sytuacje, zawodziła skuteczność. Agnieszka Dziedzioch dwukrotnie znalazła się w sytuacji sam na sam z bramkarką Janowa, a w 30 min. po jej uderzeniu krążek trafił w słupek. Niestety, 7 minut później na ławkę kar zjechała Karolina Churas i zawodniczki Naprzodu zdobyły prowadzenie.

Nie mając nic do stracenia, tyszanki w trzeciej tercji musiały zaryzykować. Szybka, bardziej agresywna gra przyniosła efekt – w 44 min., w zamieszaniu pod bramką Alicja Kopciara znalazła drogę do siatki.

Wyrównujący gol uskrzydlił tyszanki, które nadal spisywały się znakomicie i w 53 min. po strzale Anety Michałek Atomówki objęły prowadzenie. Długo się nim jednak nie cieszyły, bo odpowiedź rywalek była natychmiastowa -  niewiele ponad półtorej minuty później było 2:2. Wymiana ciosów trwała dalej i tyszankom wystarczyły 23 sekundy, by ponownie zdobyć prowadzenie. Tym razem na listę strzelczyń wpisała się Agnieszka Dziedzioch. W końcówce spotkania trener Janowa wycofał bramkarkę i mimo, iż Atomówki grały w osłabieniu (56 i 58 min), wynik się nie zmienił. Na lodowisku w Janowie rozpoczęło się świętowanie brązowego medalu…

Gratulujemy zawodniczkom, trenerskiemu duetowi Dariusz Garbocz – Beniamin Sławiński, działaczom i całej ekipie Atomówek. Przypomnijmy, iż w tym sezonie tyszanki znalazły się bardzo blisko finału – po wyeliminowaniu Unii Oświęcim 8:0 i 7:0, w półfinale najpierw przegrały z Stoczniowcem 4:6, w rewanżu wygrały 3:2 i dopiero w dogrywce trzeciego spotkaniu lepsza okazała się drużyna z Gdańska. W meczach z Janowem zabrakło w składzie Klaudii Musioł, która po przyjeździe z Gdańska doznała groźnej kontuzji – złamania nogi w dwóch miejscach. Obecnie, po operacji jest już w domu i rzecz jasna dopingowała swoje koleżanki.

MUKS Naprzód Janów – SKKH Atomówki GKS Tychy 2:3 (0:0, 1:0, 1:3). Bramki dla GKS Kopciara, Michałek, Dziedzioch.

Atomówki: Burda-Krokosz – Sztyper, Frąckowiak; Łaskawska, Churas, Dziedzioch – Garbocz, Marczyk; Michałek, Sosnowska, Cieślewicz – Kędra, Nadzimek; Frankowska, Kopciara, Górska.

Po raz siódmy mistrzostwo Polski zdobyła Polonia Bytom. W finale Polskiej Ligi Hokejowej Kobiet bytomianki pokonały 3:1 GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Hokejowe mistrzostwa Polski kobiet rozgrywane są od 2007 roku, a pierwszy, historyczny tytuł zdobyły Atomówki Tychy, wygrywając turniej w Janowie. Tyszanki jeszcze przez dwa następne lata sięgały po złoto, a potem, przez kilka lat nie było ich na podium. Zjawiły się na nim dopiero w przed rokiem, a teraz powtórzyły sukces.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/18/atomowki-gks-tychy-na-podium-mistrzostw-polski/feed/ 0
GKS Tychy: Plus trzy punkty przy minus 6 http://www.tychy.pl/2018/03/17/gks-tychy-plus-trzy-punkty-przy-minus-6/ http://www.tychy.pl/2018/03/17/gks-tychy-plus-trzy-punkty-przy-minus-6/#comments Sat, 17 Mar 2018 17:18:47 +0000 Leszek Sobieraj http://www.tychy.pl/?p=54051 W meczu 22. – bardzo mroźnej -  kolejki I ligi piłkarze GKS Tychy pokonali Stomil Olsztyn 1:0. Bramkę w 73 min zdobył Kamil Zapolnik. Dla GKS każdy mecz to szansa na ucieczkę w górę tabeli i tej wiosny tyszanom udało się to po raz drugi. W pierwszym spotkaniu pokonali znacznie wyżej notowanego Chrobrego Głogów, a teraz ponownie wykorzystali atut własnego boiska, zdobywając komplet punktów.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
W meczu 22. – bardzo mroźnej -  kolejki I ligi piłkarze GKS Tychy pokonali Stomil Olsztyn 1:0. Bramkę w 73 min zdobył Kamil Zapolnik.

Dla GKS każdy mecz to szansa na ucieczkę w górę tabeli i tej wiosny tyszanom udało się to po raz drugi. W pierwszym spotkaniu pokonali znacznie wyżej notowanego Chrobrego Głogów, a teraz ponownie wykorzystali atut własnego boiska, zdobywając komplet punktów.

Od 40 minuty rywale grali w „10″. bowiem za dwa żółte kartoniki boisko opuścił Lucas Kuban. Gol padł w 73 min. – Daniel Tanżyna zagrał głowa do Kamila Zapolnika, a ten – także głową – skierował ją do siatki. Im bliżej końca meczu, tym goście grali bardziej nerwowo i nie przebierali w środkach. W sumie sędzia pokazał rywalom aż 7 żółtych i jedną czerwoną kartkę.

GKS Tychy – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0). Bramka: Zapolnik.

GKS Tychy:  Jałocha – Biernat, Grzeszczyk (90. Mańka),  Wróblewski (61. Piątek),  Grzybek -  Zapolnik (76. Vojtus), Tanżyna,  Daniel, Bernhardt – Abramowicz, Bogusławski.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/17/gks-tychy-plus-trzy-punkty-przy-minus-6/feed/ 0
Sokoły przegrały w Gdyni http://www.tychy.pl/2018/03/17/sokoly-przegraly-w-gdyni/ http://www.tychy.pl/2018/03/17/sokoly-przegraly-w-gdyni/#comments Sat, 17 Mar 2018 13:19:27 +0000 Wojciech Wieczorek http://www.tychy.pl/?p=54048 W sobotę, 17 marca sezon w Lidze Futbolu Amerykańskiego zainaugurowali Tychy Falcons. W pierwszym swoim spotkaniu Sokoły przegrały w Gdyni z drużyną Seahawks. Po pierwszej połowie tyszanie przegrywali nieznacznie 7:12 i prowadzili dość wyrównany bój z gospodarzami. Niestety, po przerwie Seahawks byli zabójczo skuteczni i wygrali cały mecz wysoko 40:14.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
W sobotę, 17 marca sezon w Lidze Futbolu Amerykańskiego zainaugurowali Tychy Falcons. W pierwszym swoim spotkaniu Sokoły przegrały w Gdyni z drużyną Seahawks.

Po pierwszej połowie tyszanie przegrywali nieznacznie 7:12 i prowadzili dość wyrównany bój z gospodarzami. Niestety, po przerwie Seahawks byli zabójczo skuteczni i wygrali cały mecz wysoko 40:14.

Na własnym boisku będzie można zobaczyć Sokołów już za tydzień. W niedzielę, 25 marca o godz. 13 na bocznym boisku przy Stadionie Miejskim Falcons podejmą Wrocław Panthers.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/17/sokoly-przegraly-w-gdyni/feed/ 0
Mim wreszcie przemówił http://www.tychy.pl/2018/03/16/mim-wreszcie-przemowil/ http://www.tychy.pl/2018/03/16/mim-wreszcie-przemowil/#comments Fri, 16 Mar 2018 11:16:50 +0000 Wojciech Wieczorek http://www.tychy.pl/?p=54043 14 marca do Klubu MCK Urbanowice przyjechał Ireneusz Krosny ze swoim najnowszym programem „Mowa ciała”. Program ten jest nietypowy, gdyż podzielony na dwie części. W pierwszej, ten najbardziej rozpoznawalny polski mim, przedstawia swoje najnowsze pantomimy komiczne, w drugiej zaś wyjaśnia meandry najpopularniejszego języka na świecie – mowy ciała. Ireneusz Krosny, rodowity tyszanin parający się pantomimą od 14. roku życia, w swojej zawrotnej karierze zdobył liczne nagrody i wyróżnienia jak choćby „The Critics’ choice” amerykańskiego magazynu artystycznego „Chicago Reader” dla najlepszego spektaklu w Chicago. W swoich spektaklach występuje w czarnym trykocie, bez makijażu i przy ubogiej scenografii. Dzięki swojej niebywałej cielesnej plastyczności i świadomości swojej fizys, jest w stanie budować niezwykle komiczne pantomimy, nierzadko z celną pointą dotyczącą życia społecznego.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>

14 marca do Klubu MCK Urbanowice przyjechał Ireneusz Krosny ze swoim najnowszym programem „Mowa ciała”. Program ten jest nietypowy, gdyż podzielony na dwie części. W pierwszej, ten najbardziej rozpoznawalny polski mim, przedstawia swoje najnowsze pantomimy komiczne, w drugiej zaś wyjaśnia meandry najpopularniejszego języka na świecie – mowy ciała.

Ireneusz Krosny, rodowity tyszanin parający się pantomimą od 14. roku życia, w swojej zawrotnej karierze zdobył liczne nagrody i wyróżnienia jak choćby „The Critics’ choice” amerykańskiego magazynu artystycznego „Chicago Reader” dla najlepszego spektaklu w Chicago. W swoich spektaklach występuje w czarnym trykocie, bez makijażu i przy ubogiej scenografii. Dzięki swojej niebywałej cielesnej plastyczności i świadomości swojej fizys, jest w stanie budować niezwykle komiczne pantomimy, nierzadko z celną pointą dotyczącą życia społecznego.

Program, z którym przyjechał do Urbanowic, jest w jego karierze przełomowy, bowiem ten sceniczny milczek w końcu przemówił. Z charakterystycznym dla siebie humorem poprowadził warsztaty dotyczące pozytywnej mowy ciała. Zgromadzona licznie publiczność miała przyjemność dowiedzieć się czym jest mowa ciała, jak wielką rolę odgrywa w komunikacji interpersonalnej i jak przy jej pomocy wysyłać pozytywne sygnały. Ten dyżurny mim polski, mieszając dowcip, książkową wiedzę oraz pantomimę, w bardzo przejrzysty sposób wyłożył najważniejsze zagadnienia. Co warto zaznaczyć, największą wartość należy doszukiwać się w sposobie omawiania danego zagadnienia. Publiczność nie tylko mogła usłyszeć o mowie ciała, ale dzięki talentowi Ireneusza zobaczyć i przede wszystkim odczuć na własnej skórze jej oddziaływanie.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/16/mim-wreszcie-przemowil/feed/ 0
Gen. Roman Polko w SP nr 24 http://www.tychy.pl/2018/03/16/gen-roman-polko-w-sp-nr-24/ http://www.tychy.pl/2018/03/16/gen-roman-polko-w-sp-nr-24/#comments Fri, 16 Mar 2018 08:38:43 +0000 Leszek Sobieraj http://www.tychy.pl/?p=54037 W Szkole Podstawowej nr 24 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 odbyło się spotkanie uczniów klas IV – VII z gen. Romanem Polko, byłym dowódcą Jednostki Specjalnej GROM i byłym zastępcą szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zorganizowano je w ramach projektu realizowanego w ZSP nr 4 „Ludzie z pasją w naszej szkole i przedszkolu”. Gen. Polko przybliżył trudy służby wojskowej oraz zasady zachowania się w przypadku niebezpieczeństwa zaistniałego podczas ataku terrorystycznego . Dzięki dużemu doświadczeniu i ciekawej formie przekazania informacji, uczniowie poszerzyli wiadomości z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
W Szkole Podstawowej nr 24 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 odbyło się spotkanie uczniów klas IV – VII z gen. Romanem Polko, byłym dowódcą Jednostki Specjalnej GROM i byłym zastępcą szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zorganizowano je w ramach projektu realizowanego w ZSP nr 4 „Ludzie z pasją w naszej szkole i przedszkolu”.

Gen. Polko przybliżył trudy służby wojskowej oraz zasady zachowania się w przypadku niebezpieczeństwa zaistniałego podczas ataku terrorystycznego . Dzięki dużemu doświadczeniu i ciekawej formie przekazania informacji, uczniowie poszerzyli wiadomości z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/16/gen-roman-polko-w-sp-nr-24/feed/ 0
GKS Tychy: Jeden krok do finału http://www.tychy.pl/2018/03/15/gks-tychy-jeden-krok-finalu/ http://www.tychy.pl/2018/03/15/gks-tychy-jeden-krok-finalu/#comments Thu, 15 Mar 2018 18:44:16 +0000 Leszek Sobieraj http://www.tychy.pl/?p=54031 Czwarty mecz półfinału PHL przyniósł trzecią wygraną GKS Tychy, który dzisiaj, 15.03, pokonał w Nowym Targu Tatryski Podhale 3:2 i znalazł się o krok od finału. Teraz już tylko jedna wygrana dzieli tyszan od walki o złoty medal. W Nowym Targu tyszanie dwukrotnie obejmowali prowadzenie i dwukrotnie gospodarze wyrównywali. Decydującą bramkę zdobył Bartosz Ciura w 43 min. Mecz do końca był niezwykle emocjonującym widowiskiem. W końcówce, po wycofaniu bramkarza, tyszanie kilka razy bombardowali pustą bramkę nowotarżan, ale bez skutku.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
Czwarty mecz półfinału PHL przyniósł trzecią wygraną GKS Tychy, który dzisiaj, 15.03, pokonał w Nowym Targu Tatryski Podhale 3:2 i znalazł się o krok od finału. Teraz już tylko jedna wygrana dzieli tyszan od walki o złoty medal.

W Nowym Targu tyszanie dwukrotnie obejmowali prowadzenie i dwukrotnie gospodarze wyrównywali. Decydującą bramkę zdobył Bartosz Ciura w 43 min. Mecz do końca był niezwykle emocjonującym widowiskiem. W końcówce, po wycofaniu bramkarza, tyszanie kilka razy bombardowali pustą bramkę nowotarżan, ale bez skutku.

Kolejny mecz w Tychach w niedzielę, 18.03 o godz. 16.30.

Tatryski Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:3 (1:1, 1:1, 0:1).

0 : 1 Gleb Klimienko – Michael Cichy – Bartłomiej Pociecha (9 min., 5×4)

1 : 1 Mateusz Michalski (12, 5×5)

1 : 2 Michael Cichy – Mateusz Bepierszcz – Alex Szczechura (29, 5×5)

2 : 2 Dmitrij Samarin – Marcin Kolusz – Siergiej Ogorodnikow (33, 4×4)

2 : 3 Bartosz Ciura – Kamil Kalinowski (43, 5×5)

GKS Tychy: Murray – Pociecha, Ciura; Galant, Kalinowski, Witecki – Bryk, Górny; Gościński, Rzeszutko, Huovinen – Kotlorz, Kolarz, Bepierszcz, Cichy, Szczechura – Klimienko, Komorski, Bagiński oraz Kogut.

Foto Beata Kucz

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/15/gks-tychy-jeden-krok-finalu/feed/ 0
Wielkanoc w City http://www.tychy.pl/2018/03/15/wielkanoc-w-city/ http://www.tychy.pl/2018/03/15/wielkanoc-w-city/#comments Thu, 15 Mar 2018 12:39:53 +0000 Krzysztof Poppe http://www.tychy.pl/?p=54025 Przedświąteczne zakupy w City Point umilą klientom w każdym wieku liczne atrakcje.

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
Wielkanoc w City

Przedświąteczne zakupy w City Point umilą klientom w każdym wieku liczne atrakcje.

Koszykobranie – odbierz swój bonus na święta!
24.03, sobota, 12:00-18:00
Klienci, którzy dokonali w City Point zakupów w okresie 12-24.03 na kwotę co najmniej 200 zł brutto będą mogli 24.03 odebrać swoją premię w postaci wielkanocnego koszyczka ze świątecznymi smakołykami.

Wielkanocne kicanie – animacje dla dzieci
 25.03, niedziela, 13:00-18:00
Najmłodszym klientom frajdę sprawią animatorki, które przygotowały na ten dzień zabawy i warsztaty: tworzenie wielkanocnych ozdób – zdobienie jajek, tworzenie girlandy, zajączków, gra w skaczące jajeczka, malowanie twarzy, zamykanie w mydlanej bańce.

Kiermasz rękodzieła
od 24.03 do 31.03
Od 24 marca zapraszamy na 14-stą już edycję kiermaszu rękodzieła w City Point. Tradycyjnie na kiermaszu znajdziemy ręcznie wykonane z drewna, tekstyliów, masy solnej i innych materiałów ozdoby i prezenty na święta wielkanocne oraz do codziennego użytku. Kiermasz potrwa do 31 marca.

Więcej informacji o wielkanocnych atrakcjach w City Point na www.city-point.pl

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/15/wielkanoc-w-city/feed/ 0
Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki – już 21 marca w GEMINI PARK! http://www.tychy.pl/2018/03/15/wielkie-otwarcie-salonu-komfort-lazienki-juz-21-marca-w-gemini-park/ http://www.tychy.pl/2018/03/15/wielkie-otwarcie-salonu-komfort-lazienki-juz-21-marca-w-gemini-park/#comments Thu, 15 Mar 2018 12:05:16 +0000 Krzysztof Poppe http://www.tychy.pl/?p=54011 Łazienka szyta na miarę – tak można powiedzieć o ofercie, jaką dla swoich klientów przygotowuje sieć salonów Komfort łazienki. WIELKIE OTWARCIE salonu odbędzie się 21 marca w Tychach przy ulicy Towarowej 2c. Dla pierwszych klientów przygotowano specjalne oferty w SUPER CENACH! Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki – już 21 marca w GEMINI PARK!\" src=\"http://www.tychy.pl/wp-content/uploads/2018/03/Super_Cena_Tychy_otwarciowa_dodatkowa_1.jpg\" />

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
Łazienka szyta na miarę – tak można powiedzieć o ofercie, jaką dla swoich klientów przygotowuje sieć salonów Komfort łazienki. WIELKIE OTWARCIE salonu odbędzie się 21 marca w Tychach przy ulicy Towarowej 2c. Dla pierwszych klientów przygotowano specjalne oferty w SUPER CENACH!

<font color=red>Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki –  już 21 marca w GEMINI PARK!</font>

Komfort Łazienki to sieć salonów z kompleksowym wyposażeniem łazienek – od projektu i wizualizacji, po wyposażanie i akcesoria. Salon w Tychach jest już 20, włączonym do  dynamicznie rozrastającej się grupy. W ofercie znajduje się szeroki wybór glazury, ceramiki sanitarnej, mebli, armatury i akcesoriów łazienkowych.

Komfort Łazienki to szereg gotowych aranżacji, inspiracji,  jak również studio projektowe, gdzie każdy klient może stworzyć swoją własną, wymarzoną łazienkę. Nowoczesność, ciekawe połączenia wzorów i kolorów, sprawdzone produkty znanych marek, SUPER CENY : to wszystko czeka na klientów w każdym salonie.  Ponadto indywidualne spotkanie z projektantem, aromatyczna kawa, system ratalny – raty 0% oraz bezpłatna wizualizacja łazienki dla każdego klienta.

<font color=red>Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki –  już 21 marca w GEMINI PARK!</font>

Zestaw stelażowy Cersanit: miska, deska i przycisk za jedyne 299 zł lub płytka APATYT (29,7 x 29.7 cm) w cenie 9,99 zł/metr kwadratowy oraz kupony rabatowe na pierwsze zakupy będą czekały na pierwszych klientów, którzy w środę 21 marca zdecydują się odwiedzić salon Komfort Łazienki w Gemini Park w Tychach.  Start : godzina 9.00

<font color=red>Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki –  już 21 marca w GEMINI PARK!</font>

Więcej informacji o promocjach i salonie znajdziesz na www.tychy.komfortlazienki.pl ! Zapraszamy!

Otwarcie salonu KOMFORT ŁAZIENKI w Ostrołęce 7-03-2018

<font color=red>Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki –  już 21 marca w GEMINI PARK!</font> <font color=red>Wielkie otwarcie salonu Komfort Łazienki –  już 21 marca w GEMINI PARK!</font>

Artykuł z portalu Tychy.pl.

]]>
http://www.tychy.pl/2018/03/15/wielkie-otwarcie-salonu-komfort-lazienki-juz-21-marca-w-gemini-park/feed/ 0