Miasto Sportlandia z piłkarską lekcją wf

Opublikowano 8 czerwca, 2018 | przez Leszek Sobieraj

0

Sportlandia z piłkarską lekcją wf

Wielobojowa Olimpiada Przedszkolaków Sportlandia zgromadziła na Stadionie Miejskim ponad 800 przedszkolaków z 30 przedszkoli z 12 miast i gmin woj. śląskiego i  małopolskiego: Tychów, Katowic, Mikołowa, Kobióra, Bierunia, Oświęcimia, Chełmka, Mysłowic, Jaworzna, Chrzanowa, Pszczyny i Polanki Wielkiej.

REKLAMA

To wielkie wydarzenie sportowe przygotowała i przeprowadziła Fundacja Rozwoju i Integracji MultiIntegra, przy wsparciu Ministerstwo Sportu i Turystyki, a współorganizatorem była spółka Tyski Sport S.A. Po uroczystym otwarciu imprezy, dzieci obejrzały występy czirliderek MultiIntegry, popisy akrobatyczne Oliwii Prędki i występu skrzypaczki Koliny.

Impreza zaczęła się od piłkarskiej lekcji wf – dzieci ćwiczyły w kilkudziesięciu sektorach wytyczonych na murawie stadionu, dopingowani m.in. przez byłych piłkarzy GKS – Krzysztofa Bizackiego i Jarosława Zadylaka oraz szefa komisji  sportu RM Krzysztofa Woźniaka. A po przerwie na odpoczynek, bo upał dawał się we znaki młodym sportowcom  i posiłku, rozpoczęły się konkurencje olimpiady…

Zdjęcia: Leszek Sobieraj

Podziel się informacją!Back to Top ↑