Miasto Śmiertelne wymuszenie

Opublikowano 7 czerwca, 2018 | przez Wojciech Wieczorek

0

Śmiertelne wymuszenie

6 czerwca około godziny 22 doszło do tragicznego wypadku drogowego na ulicy Cielmickiej. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy i motocykl, którego kierowca w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

REKLAMA

Po dotarciu na miejsce wypadku służb ratunkowych okazało się, że stan motocyklisty jest bardzo ciężki. Strażacy szybko zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wraz z ratownikami medycznymi przystąpili do udzielania motocykliście pomocy. Na miejsce wezwany został dodatkowy patrol Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy wraz ze strażakami przez blisko pół godziny walczyli o życie motocyklisty prowadząc reanimację – niestety bezskutecznie. Około godziny 23 stwierdzony został zgon 38-letniego kierowcy Yamahy.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, do zdarzenia doszło w momencie włączania się samochodu osobowego marki audi do ruchu z jednego z parkingów na ul. Cielmickiej. Kierowca samochodu nie zachował należytej ostrożności i wymusił pierwszeństwo. Kierujący jednośladem wyjechał z jednej z pobliskich firm i próbował jeszcze uniknąć zderzenie z osobówką kładąc swoją maszynę na boku, jednak bezskutecznie. Motocykl uderzył z dużą siłą w bok audi odrzucając ją na przeciwległy pas. Na czas działań ratunkowych oraz wykonania dokumentacji ze zdarzenia ruch na ul. Cielmickiej w miejscu zdarzenia został całkowicie zablokowany. Rozbite pojazdy zostały zabezpieczone przez policję, zaś domniemany sprawca wypadku został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Tyscy Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Działania zostały zakończone po godzinie 3 nad ranem.

 

Źródło: 112Tychy.pl

Podziel się informacją!Back to Top ↑