Miasto Park wodny: W kwietniu zaproszenia dla 500 osób

Opublikowano 5 lutego, 2018 | przez Leszek Sobieraj

0

Park wodny: W kwietniu zaproszenia dla 500 osób

Oficjalne otwarcie Wodnego Parku Tychy odbędzie się w maju br, jednak już w kwietniu do aquaparku zaproszonych zostanie 500 osób, które będą mogły bezpłatnie skorzystać z atrakcji.

REKLAMA

Po przeprowadzonych odbiorach, powstała lista dodatkowych zaleceń, które generalny wykonawca już zaczął wykonywać. Ostatecznie Mostostal Warszawa S.A., przekaże obiekt inwestorowi 9 kwietnia br.

– Bardzo nas cieszy to, że inwestycja jest praktycznie gotowa – powiedział Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach, inwestora obiektu. - Parki wodne to jedne z najbardziej skomplikowanych inwestycji, którym w ministerialnym rozporządzeniu przyznano szóstą – najwyższą tzw. klasę złożoności. W naszym przypadku dodatkowym wyzwaniem był absolutnie unikalny w skali kraju system zasilania w energię elektryczną i ciepło. Musieliśmy zbudować nowatorski gazociąg, który wymagał przetarcia szlaków w zakresie procedur administracyjnych – mówi Zbigniew Gieleciak.

Dokładna data otwarcia Wodnego Parku Tychy zostanie podana równo 50 dni wcześniej. Jeszcze przed oficjalną uroczystością z obiektu bezpłatnie skorzysta pół tysiąca osób.

- Po pozytywnym zweryfikowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa, o skorzystanie z naszych atrakcji poprosimy pierwszych gości – dodał prezes RCGW S.A. -  Wejściówki będą dla nich bezpłatne, a po zakończeniu wizyty zaprosimy ich na kawę, w trakcie której szczegółowo wypytamy o wrażenia. Spostrzeżenia gości postaramy się wdrożyć jeszcze przed otwarciem. Chętnych do odwiedzenia naszego obiektu w takiej formule będziemy szukać wśród fanów śledzących profile Wodnego Parku Tychy w mediach społecznościowych.

 

 

Podziel się informacją!Back to Top ↑