INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – PROJEKT I REALIZACJA

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE   PROJEKT I REALIZACJA

REKLAMA

Fotowoltaika to przetwarzanie światła słonecznego bezpośrednio na energię elektryczną, co oznacza darmowy prąd, ale również ciepłą wodę, a co za tym idzie obniżenie kosztów utrzymania gospodarstwa domowego. Instalacja fotowoltaiczna pozwala nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy  , ale również jest pro-ekologiczna, przyczynia się do obniżenia zanieczyszczenia powietrza. Inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się po około 9-10 latach użytkowania. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Prosument udziela dotacji na instalację fotowoltaiczną , co pozwala skrócić czas zwrotu inwestycji do 6-7 lat. Kolejny nabór o dotacje zaplanowano już na  2018 rok. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu nabycie instalacji stało się znacznie prostsze , a banki stworzyły dedykowaną dla klientów fotowoltaiki niskooprocentowaną ofertę finansowania, co sprawiło że stały się one bardziej przystępne dla osób , którym nie jest obojętna ekologia i które są zainteresowane zmniejszeniem wydatków domowych.

Oferta Fotowoltaiki jest również skierowana do firm, a oszczędności płynące z jej wykorzystywania nie tylko pozwalają na obniżenie kosztów prowadzenia działalności . Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko ograniczenie emisji dwutlenku węgla , to także kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Firmy również mogą skorzystać z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, oraz dogodnej formy finansowania jaką jest leasing.

Wszystkie czynności związane z przygotowaniem projektu, wniosku , ekspertyzy, weryfikacją możliwości technicznych, wreszcie z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej są wykonywane kompleksowo w firmie DioCom, która posiada 26 lat doświadczenia w branży instalacyjnej, oferuje wyłącznie niezawodny sprzęt najwyższej jakości, projektując instalację dostosowujemy  wielkość instalacji do rzeczywistych potrzeb klienta, oraz kompleksowo załatwiamy wszelkie formalności związane z finansowaniem inwestycji , dotacjami, czy przyłączeniem do sieci energetycznej.

Wykonujemy również projekty koncepcyjno-techniczne mikroinstalacji OZE dla klientów , którzy starają się o dofinansowanie z Urzędu Miasta Tychy na instalacje PV.

Co wyróżnia firmę Diocom -  Indywidualne podejście do każdego klienta, nie sprzedajemy gotowych zestawów fotowoltaicznych, ale badamy jego realne potrzeby i wykonujemy projekt, który jest optymalnym rozwiązaniem. Oferowane instalacje tworzone są na sprawdzonych  podzespołach najwyższej jakości. Filozofia firmy jako priorytet stawia na efektywność inwestycji oraz jej długoterminowe bezawaryjne działanie, co zostało docenione przez klientów , którzy skorzystali z naszych usług.

Można nas odwiedzić w siedzibie firmy przy ulicy Grażyńskiego 74, lub telefonicznie umówić się na spotkanie z ekspertem pod numerem telefonu 33/ 498 97 17

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą, więcej informacji na stronie www.diocom.pl oraz www.fotowoltaika-bielsko.pl

Podziel się informacją!Back to Top ↑