Sport GKS Tychy: Powrót „Bizaka”

Opublikowano 7 grudnia, 2017 | przez Leszek Sobieraj

0

GKS Tychy: Powrót „Bizaka”

Trwa reorganizacja sekcji piłki nożnej GKS Tychy. Na dzisiejszej konferencji prasowej kierownictwo spółki Tyski Sport S.A poinformowało, iż wraca do klubu wychowanek GKS Tychy, wieloletni zawodnik tego klubu  Krzysztof Bizacki. Będzie pełnił funkcję doradcy zarządu ds. sportu i m.in. odpowiadał za politykę transferową klubu.

REKLAMA

- Chcemy korzystać z potencjału naszych ludzi. „Bizak” zostawił w Tychach sporo zdrowia, ale przede wszystkim dysponuje odpowiednią wiedzą – powiedział  Grzegorz Bednarski, prezes  Tyskiego SportuS.A. - To człowiek, który nie boi się ciężkiej pracy i wyzwań. Bardzo długo rozmawialiśmy na temat wizji i polityki transferowej. Współpraca z nim jest tak naprawdę pierwszym krokiem w kierunku reorganizacji pionu sekcji piłki nożnej. Dyskusje na temat potencjalnych wzmocnień chcemy wyprowadzić z kuluarów na trochę szersze wody. O każdym nowym zawodniku będziemy rozmawiać w kilkuosobowym zespole. Zapewniam, że kilka nazwisk może zaskoczyć, ale idziemy w kierunku fachowców.

Krzysztof Bizacki wiele razy podkreślał, jak ważna rolę w jego karierze odegrał GKS Tychy.

- Pamiętam moment, kiedy obchodziłem 40. urodziny i na transparencie wywieszonym na stadionowym ogrodzeniu znalazło się następujące zdanie: „Ludziom trzeba od podstaw wpajać, że GKS Tychy jest najważniejszy.” Doskonale pamiętam te słowa i są one cały czas w mocy. Jestem wychowankiem tyskiego klubu więc logiczne jest, że zależy mi na jego dobru. Dlatego zrobię wszystko, żeby spełnić oczekiwania zarządu i kibiców – powiedział.

Podziel się informacją!Back to Top ↑