Miasto Rozbiórka wiaduktu przy ul. Browarowej

Opublikowano 8 października, 2017 | przez Sylwia Witman

0

Rozbiórka wiaduktu przy ul. Browarowej

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku (9.10) rusza rozbiórka nieczynnego wiaduktu przy ul. Browarowej. Ruch samochodowy tzw. tunelem pod torami zostanie na czas prac całkowicie wstrzymany.

REKLAMA

Zakres rozbiórki obejmuje wyposażenie i całą konstrukcję żelbetową nieczynnego wiaduktu kolejowego nad ul. Browarową. Chodzi o mały wiadukt (jedno nieczynne torowisko), znajdujący się już za tunelem (jadąc od strony ul. Damrota).

Na czas wykonywania robót trzeba liczyć się z utrudnieniami. Tymczasowa organizacja ruchu zakłada całkowite zamknięcie obszaru prac. Dla pieszych zostanie wykonane tymczasowe, utwardzone obejście wraz ze schodami terenowymi. Dla samochodów tunel będzie zamknięty. Nie będzie więc w tym czasie połączenia ul. Damrota z ul. Browarową. Dojazd na ul. Browarową będzie możliwy tylko od strony Wilkowyj (ulicą Obywatelską).

Wykonawcą robót drogowych jest wyłoniona w drodze przetargu spółka Developer i Recykling. Wartość umowy – 153 750,00 zł. Prace mają zakończyć się w listopadzie.

Szczegółowe mapy z zaznaczonym miejscem wykonywania prac i obejściem dla pieszych są dostępne na stronie MZUiM Tychy: www.mzuim.tychy.pl

Foto: SW

Podziel się informacją!Back to Top ↑