Sport Polonia rozbita w „Stodole”

Opublikowano 12 sierpnia, 2017 | przez Slawomir Buturla

0

Polonia rozbita w „Stodole”

GKS Tychy w bytomskiej „Stodole” dał pokaz siły i skuteczności. Tyszanie w drugim sparingu przeciwko Polonii Bytom wygrali 9:1!

REKLAMA

W składzie GKS pojawił się z powrotem Kamil Kalinowski, a szansę na rozegranie pełnego spotkania dostał też młody bramkarz – Kamil Lewartowski. Na lodzie zabrakło natomiast Jakuba Witeckiego, Michaela Cichego oraz Kacpra Guzika.

19-letni wychowanek MOSM Tychy spisywał się bez zarzutu i tylko raz musiał wyciągać krążek z bramki. Miało to miejsce w okresie gry w przewadze gospodarzy, którzy w pozostałych sytuacjach przegrywali pojedynki z tyszaninem.

Przewaga tyszan nie podlegała dyskusji. Rewelacyjny mecz po raz kolejny rozegrał Jarosław Rzeszutko. Po hattricku skompletowanym w Tychach teraz dorzucił kolejne dwa trafienia. Podobnie jak testowany Lukas Hvila, któremu rosyjski szkoleniowiec wciąż się przygląda. Słowak doskonale współpracował z Alexem Szczechurą i Filipem Komorskim, który także zdobył gola.

Teraz GKS Tychy czeka Memoriał Pavla Zabojnika, który rozegrany zostanie w Zvoleniu. W pierwszym meczu tyszanie zmierzą się z gospodarzami (17.08., godz. 19.00).

Polonia Bytom – GKS Tychy 1:9 (1:3, 0:3, 0:3). Bramki: Rzeszutko, Hvila (po dwie), Bepierszcz, Gościński, Pociecha, Komorski, Ciura.

GKS: Lewartowski – Bryk, Kotlorz; Gościński, Rzeszutko, Bagiński – Pociecha, Ciura; Galant, Kalinowski, Bepierszcz – Gazda, Kaznadziej; Hvila, Komorski, Szczechura – Kolarz, Horzelski; Kogut, Woźnica, Jeziorski.

 

 

Podziel się informacją!Back to Top ↑