Miasto Nocny rajd i disco polo

Opublikowano 11 lipca, 2017 | przez Sylwia Witman

0

Nocny rajd i disco polo

Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zaprasza na kolejny, już 123. Tyski Nocny Rajd Rowerowy. W poprzedniej edycji (14 czerwca) wzięło udział blisko pół tysiąca osób! Czy 14 lipca ten wynik zostanie pobity?

REKLAMA

Rowerowe Rajdy Nocne w Tychach cieszą się niesłabnącym powodzeniem, o czym świadczy rosnąca frekwencja. W czerwcu impreza przyciągnęła, aż 489 rowerzystów i to w każdym wieku. Najmłodsi uczestnicy nie byli jeszcze w stanie nawet pedałować samodzielnie więc korzystali ze specjalnych fotelików od rodziców. Trochę starsze dzieci, oraz seniorzy doskonale poradzili sobie na trasie, która przebiegała częściowo ulicami miasta, a częściowo okolicznymi lasami. Na półmetku trasy odbyło się tradycyjne ognisko (jeśli ktoś nie miał cierpliwości by upiec samemu kiełbaskę, mógł kupić gotową z grilla). Przy ognisku nagrodzono również najliczniejsze grupy zorganizowane, które przyjechały z Katowic, Mikołowa i Siemianowic Śląskich.

Następny, już 123. Tyski Nocny Rajd Rowerowy odbędzie się w nocy z 14 na 15 lipca. Start o godzinie 22. z “ryneczku” na osiedlu K. Lipcowy rajd zakończy się ogniskiem na Dzikiej Plaży. Tam też przewidziana jest zabawa taneczna w rytmie disco polo. Na scenie nagrodzone zostaną trzy najliczniejsze grupy zorganizowane, które stawią się na starcie.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe odbywają się przez cały rok, raz w miesiącu, niezależnie od pory roku i pogody. Następny, 124. Tyski Nocny Rajd Rowerowy odbędzie się 26 sierpnia.

Foto: NOL Tychy

Podziel się informacją!Back to Top ↑