Przed urlopem idź do dentysty. I to zupełnie za darmo

Przed urlopem idź do dentysty. I to zupełnie za darmo

Polacy chodzą do dentysty mniej niż raz w ciągu roku, a są wśród nas też tacy, którzy w fotelu nie siedzieli od kilku lat. I dla jednych, i dla drugich jest obecnie organizowana akcja „Zacznij wakacje ze zdrowym uśmiechem”.

Chory ząb to najgorsza rzecz, jaka może wydarzyć się na wakacjach. Urlop to nie czas na chodzenie do dentysty, zwłaszcza że lekarz, do którego mamy zaufanie, został wiele kilometrów za nami. To nie jest również dobra pora na gorączkowe szukanie pogotowia dentystycznego, i to często w obcym kraju. – Niewyleczone zęby dają o sobie znać w najmniej odpowiednich momentach. Słońce, wysoka temperatura i zmiana klimatu sprzyjają rozwojowi bakterii. Warto przed wyjazdem pomyśleć o tym, by nie stał się on koszmarem – mówi Dorota Bereta, menedżerka przychodni Strefa Zęba.

Przed urlopem idź do dentysty. I to zupełnie za darmo

Warto więc wykorzystać czas przed wyjazdem na sprawdzenie, czy nasze zęby są zdrowe. A przez miesiąc w Strefie Zęba można to zrobić całkowicie za darmo.

Bezpłatne przeglądy wraz z opracowaniem planu leczenia będą wykonywane w przychodni Strefa Zęba na osiedlu Z w Tychach. Wystarczy wejść na fanpage przychodni na FB i wysłać wiadomość, że jesteście zainteresowani darmowym badaniem. W każdym tygodniu takie przeglądy zostaną wykonane nawet u 10 osób. Można się zapisywać do 12 lipca.

Podziel się informacją!Back to Top ↑