Sport Okręgówka kończy rozgrywki

Opublikowano 17 czerwca, 2017 | przez Slawomir Buturla

0

Okręgówka kończy rozgrywki

Dzisiaj (17.06) swoje ostatnie pojedynki w lidze okręgowej rozegrają tyskie zespoły – OKS Zet i OKS JUWe. Niestety dla obu będzie to pożegnanie z tym poziomem rozgrywkowym.

REKLAMA

Przed sezonem zdecydowanie więcej szans na zadomowienie się w lidze okręgowej dawano „Zetce”. Tyszanie bowiem przebojem wdarli się do okręgówki, wygrywając tyską A-klasę.

W ostatnim meczu tyszanie mierzyli się z Pogonią Imielin, gdzie z dobrej strony pokazał się będący jak wino Rafał Ptak. „Zetka” przegrywała już 0:2, ale „Bolek” dwoma ładnymi strzałami doprowadził do wyrównania. Doświadczony napastnik pokazał tym samym, że na poziomie ligi okręgowej wciąż może zaskakiwać i być wzorem dla młodszych kolegów.

Ostatecznie jednak Pogoń zdołała jeszcze dwukrotnie pokonać Adriana Odyjewskiego i wygrać 4:2. Znacznie gorzej spisał się OKS JUWe, który 0:4 przegrał z Piastem Bieruń Nowy.

Tyszan czekają ostatnie mecze w lidze okręgowej. OKS Zet podejmuje w sobotnie popołudnie GTS Bojszowy (godz. 17.00), a OKS JUWe u siebie zmierzy się z Grunwaldem Ruda Śląska (godz. 17.00).

Foto: Łukasz Sobala

Podziel się informacją!Back to Top ↑