Miasto U21: Czesi trenowali w Tychach

Opublikowano 16 czerwca, 2017 | przez Wojciech Wieczorek

0

U21: Czesi trenowali w Tychach

W czwartek, 15.06 na terenie kompleksu boisk w Paprocanach pojawiła się reprezentacja Czech do lat 21, która w niedzielę na Stadionie Miejskim rozpocznie walkę o piłkarskie mistrzostwo Europy w tej kategorii wiekowej. Czesi, którzy w Tychach rozegrają wszystkie trzy mecze grupowe (z Niemcami, Włochami i Danią) zorganizowali trening, na który zaprosili dziennikarzy i tyskich kibiców.

REKLAMA

Trwające około godziny zajęcia, prowadzone przez trenera Vitezslava Lavickę, obserwowało ok. 400 widzów, którzy na samym początku gromkimi brawami przywitali młodych piłkarzy zza naszej południowej granicy. Czesi odwzajemnili ten miły sportowy gest, a po zajęciach treningowych spotkali się z liczną grupą sympatyków futbolu, rozdawali reprezentacyjne gadżety i podpisywali specjalnie dla kibiców przygotowane zdjęcia.

Na swój pierwszy mecz w ramach UEFA EURO U21 Czesi zapraszają na ul. Edukacji 7 już w najbliższą niedzielę o godz. 18, kiedy to zmierzą się z Niemcami. Na ten mecz, podobnie, jak i kolejne spotkania: Czechy – Włochy (21.06) i Czechy – Dania (24.06) są jeszcze ostatnie bilety, które trafiać będą do stadionowych kas w przededniu każdego spotkania. Trener Vitezslav Lavicka i jego podopieczni serdecznie zapraszają i liczą na doping tyszan we wszystkich spotkaniach mistrzostw.

Reprezentacja Czech U21 opublikowała już relację filmową z pierwszego treningu w Tychach na stronie www.fotbal.cz:

A tak Czesi zachęcają swoich kibiców do przyjazdu do Tychów:

Foto: WW

Podziel się informacją!Back to Top ↑