Futsalowcy wracają do gry

0
31

GKS Futsal Tychy po dłuższej przerwie wznawia rozgrywki I ligi. Tyszanie podejmują Berland OSIR Komprachcice.
I liga futsalu miała dwutygodniową przerwę, którą trener GKS Futsal Witold Zając oraz jeden z zawodników – Samuel Jania wykorzystali na zdobycie dodatkowej wiedzy szkoleniowej. Obaj przedstawiciele GKS ukończyli bowiem pierwszy w Europie kurs UEFA Futsal B.
GKS Futsal Tychy w poprzedniej kolejce I ligi doznał bolesnej porażki. Tyszanie przegrali na wyjeździe z Nbitem Gliwice 0:7. O tym pojedynku podopieczni Witolda Zająca na pewno nie chcą już myśleć, choć wynik nie do końca przekazuje obraz z parkietu.
Berland OSIR Komprachcice natomiast przed własną publicznością zremisował 3:3 z KS AZS UMCS Lublin. Jutrzejszy (niedziela, 01.03.) rywal GKS zajmuje aktualnie czwartą pozycję z 23 punktami na koncie. Tyszanie mają w dorobku 18 punktów i zajmują dziewiąte miejsce.
Początek spotkania rozgrywanego w tyskiej Hali Sportowej już jutro (niedziela, 1 marca) o godz. 18:00.