Miasto Zabezpieczanie szkieletora: Utrudnienia na linii „E”

Opublikowano 7 czerwca, 2013 | przez Leszek Sobieraj

Zabezpieczanie szkieletora: Utrudnienia na linii „E”

W związku z rozpoczęciem prac rozbiórkowych i zabezpieczających przy tzw. szkieletorze na al. Jana Pawła II (posesja 20-24), od godz. 8 w sobotę, 8 czerwca, wystąpią utrudnienia w ruchu trolejbusów linii „E”.

REKLAMA

W kierunku Paprocan, trolejbusy - po obsłużeniu przystanku „Roweckiego” - wykonają nawrót na rondzie „Cassino” i do przystanku „Osiedle O” pojadą przez ul. Dąbrowskiego (wykorzystując zasilanie akumulatorowe). W tym czasie przystanki: „Rondo Cassino” i „Śródmieście” w kierunku Paprocan – nie będą obsługiwane. Trasa trolejbusów w kierunku dworca PKP pozostanie bez zmian. Bezpośrednio po zakończeniu prac rozbiórkowych, obsługa tych przystanków zostanie przywrócona. Rozbiórka może jednak się przedłużyć, dlatego wspomniane przystanki mogą obsługiwane tanie być obsługiwane także 9 czerwca br.

Jak nas poinformowała Ewa Grudniok, rzecznik UM,  prace wykonywane będą w ramach tzw. egzekucji administracyjnej. Nie jest to jednak rozbiórka całego obiektu, który jest prywatny, ale prace zabezpieczające, polegające m.in. na demontażu części wystającej nad ulicą i chodnikiem.

Foto: Michał Giel

 

Podziel się informacją!

Tags: , , ,Dodaj komentarz

Back to Top ↑